A ka lindur Imam Mehdiu

Upload durch: XfredomfighterX
Video Beschreibung:
{{2}}Tagliste für dieses Video: {{2}}

Suche weitere Videos aus der Kategorie "Education" Mehr Videos von XfredomfighterX sehen


Vergleichbare Videos
02 - Ardhja e Mehdiut - Ekrem AvdiuNjeriu i cili pretendon se është Imam Mehdiu! N ëna Terezë, në parajsë apo në ferr? - Zakir Naik (Shqip)
02-ardhja-e-mehdiut-ekrem-avdiu.html02-ardhja-e-mehdiut-ekrem-avdiu.html02-ardhja-e-mehdiut-ekrem-avdiu.html
Mashtrimi n ë Bibël - Ahmed Deedat (Shqip) Ahmed Kalaja - C'fare mendimi keni per Imran Husejnin dhe a eshte ky njeri reference Fetare?.Nje rrefim interesant per Kuranin.flv
02-ardhja-e-mehdiut-ekrem-avdiu.html02-ardhja-e-mehdiut-ekrem-avdiu.html02-ardhja-e-mehdiut-ekrem-avdiu.html


Bookmark setzen:       StumbleUpon       del.icio.us       Reddit       digg       Furl       Spurl       Simpy       YahooMyWeb

Kommentare zu diesem Video: zeigen || verbergen
Kommentare zu diesem Video bei YouTube
Selamu alejkum ... ( 3 years ago by Muslimanidibran)
Selamu alejkum vellezer te ketij stafi,Pejgamberi a.s. na ka treguar se Mehdiu do te udheheq 7 vite dhe do te ket pasuri ne gjith ummetin dmth shperndan pasuri aq shum saqe askush nuk do te mbetet i pakenaqur,por Sa vjec do te jet ai(Mehdiu) kur do te shfaqet?
Subhanallah ... ( 2 years ago by Sina Bess)
Subhanallah paramendoni niveli i Detit Vdekur n Palestine shkon tu ra posht! perfundimin e botes vetem i madhi Allah e din askush tjeter!
Array ( 1 year ago by 576Mpixel)
Por un
ë e kam lexu krejt një libër tjetër që është Fundi i botës ardhja e imam Mehdiut nga Emin Muhammed Xhemaluddin jo nga Harun Yahya!!
Nuk eshte fundi I ... ( 1 year ago by Adem Rizanaj)
Nuk eshte fundi I botes me ardhjen e imam Mehdiut por eshte shenja e cila po na lajmron fundin e botes ALLAHU e din me se miri
Adnan Oktari apo ... ( 2 years ago by Muslim Elhamdulilah)
Adnan Oktari apo Harun Yahya beson se ai osht Mehdiu.. t'kisha keshillu vlla mos u mer me Adnan Oktarin.. Rrenc osht ai !
Sipas librit te ... ( 3 years ago by Miry Kenedy)
Sipas librit te Adnan Oktarit ,, Fundi i botes dhe Mehdiu,, thot se ardhja e mehdiut
është afer teper afer qe do te thot shumica e haditheve reth mehdiut jane permbushur
Shum interesant se ... ( 1 year ago by 576Mpixel)
Shum interesant se edhe une e kam lexu librin e Fundit t
ë botës dhe ardhjën e imam Mehdiut, shum sene po lidhen ashtu siç e kam lexu... Me të vërtet a mun me qenë i vërtetë ai libër pasi që po lidhet edhe me hadithe, All-llahu e di më së miri. I pa të meta është ai SubhanAll-llah.
Allahu ju ... ( 3 years ago by IbrahimMuslim1992)
Allahu ju shperbleft!!!Lumi Eufrat eshte duke i ra niveli i ujit dhe po verteton se Imam Mehdiu se shpejti do te shfaqet!!!Ashtu siq na ka njoftuar Pejgamberi s.a.w.s
Allahu t'ruajt o ... ( 2 years ago by Muslim Elhamdulilah)
Allahu t'ruajt o vlla, mos e lexo at adnan oktarin se ai esht rrenc i madh, ai n'mnyr tinzare pretendon se ai vet esht imam mehdiu.. hiqju atij vlla se sbon ai ! Allahu e di me se miri !
Vetem nje gje e ka ... ( 1 year ago by Kenan Teneqja)
Vetem nje gje e ka keq ky Sheikh se Imam mehdia nuk do te thot vet un jam por shoket dhe njerzit tjer do ti thojn ne Meke afer kabes do ti thon se ti je Imam Mehdiu ai nuk do te pranoj por njerzit do te thot po ti je ai mu ti je ai dhe pastaj ai do te pranon.
Aiiii iiii marrina ... ( 5 months ago by Luan Zeneli)
Aiiii iiii marrina ju kosovart shum popull fetar budall dukeni ne komente ne menyren si flisni .hapni syt e shkeputjuni ktyre arabve te karit . hiqjuni fes e besoni vec ne zot se feja asht faktu esht politik as 1 gje me shum.


Einen Freund auf dieses Video hinweisen:
Direkter Aufruf: 

Code für Links: