Warning: Wrong parameter count for trigger_error() in /www/htdocs/w0087f38/video/_inc/api.php on line 184

Upload durch:
Video Beschreibung:
Tagliste für dieses Video:

Suche weitere Videos aus der Kategorie "" Mehr Videos von sehenWarning: Wrong parameter count for trigger_error() in /www/htdocs/w0087f38/video/_inc/api.php on line 184


Bookmark setzen:       StumbleUpon       del.icio.us       Reddit       digg       Furl       Spurl       Simpy       YahooMyWeb

Kommentare zu diesem Video: zeigen || verbergen
Kommentare zu diesem Video bei YouTube
as Enveri e as ... ( 2 years ago by ShipnijaEtnike)
as Enveri e as Sinani nuk kan qen t
ë mier për Shqiptar
Po rrasja ni kar, ... ( 3 years ago by RrahimStruja)
Po rrasja ni kar, se me kon i mire kish nejte me popullin e vet e jo n'BEOGRAD. Ky mut nuk oshte Shiptar, ne rastin me te mire eshte Jugosllav ose Serb.
tito pavaersisht se ... ( 2 years ago by kompetenti1)
tito pavaersisht se ishte presidenti i jugosllavis pavarsisht se mund te deshironte qe kosova ti bashkohej shqiperis por nje gje duhet te dini se tito varej nga serbia dhe sa per kosoven vendoste serbia dhe jo jugosllavia, per arsyen serbet kosoven e quanin pjes te serbis dhe nuk ishte si kroacia bosnja sllovenia qe ishin shtet dhe u futen ne bashkimin e jugosllavis, pastaj ishte dhe faktori tjeter, fuqit e medhaja nuk deshironin bashkimin e kosoves me shqiperin, nek e fali enveri kosoven...
Enveri shan Sinanin ... ( 3 years ago by shqiperia20111)
Enveri shan Sinanin ,sahan lepirsi i Titos shan Titistin Dy me te medhejt e politikes shqiptare,njeri ne shqipri e tjetri ne Jugosllavi dhe ne nje kohe dhe anti shqipetaret me te medhej ne historin e kombit ton
Veprat letrare i ka ... ( 2 years ago by Jusufi Fadil)
Veprat letrare i ka shkruar vet Tahir Berisha ! Kurse sa i perket se gjoja ka qen mbrojtes i autonomis se 1974 -shit ,faktet tregojn ndryshe . Me 1989 kur Kosoves ju suprimua Autonomia Sinani ngriste dolli me hordhit serbe !
po ky politikan ... ( 2 years ago by KROIMIR MALMIRI)
po ky politikan komunist,para se te behej kshtu siq ishte ishte sherbetor ne komun te Pozhoranit kur ishte Kryetar Komune Hysen Terpeza.Po Hysen Terpza e nxen Sinan Hasanin me diasa pamflete te komunizmit dhe largon nga kurirllaku etjetjetj.
Pse karin e ka leju ... ( 2 years ago by Budalla2009)
Pse karin e ka leju Kosova ket qen te varroset ne Kosove pasi qe ka qene mut komunist dhe ka jetuar ne Beograd per shume vite.
beograd u desh me ... ( 3 years ago by brigada171)
beograd u desh me vorrost ket mut
@ALBsponsor99 mire ... ( 3 years ago by Kastrioti1443)
@ALBsponsor99 mire po flet po dyshimin qe ke mos e hidh te te gjithe se une kam dhene gjak si kunder pushtuesve edhe kunder enverit duke shajt ti mu dhe une ty i krijojme vete keto ndarje
tradhtari qeni seb ... ( 2 years ago by guri123ism)
tradhtari qeni seb qeky asht qeni serb
RROFT ENVER HOXHA ... ( 2 years ago by Fadil Kusuri)
RROFT ENVER HOXHA BABA I KOMBIT
a paska cofe a? ... ( 4 years ago by Bekim Bunjaku)
a paska cofe a? shpirti n'mut i shkofte... qyre qyre
Ky ka qen nga ... ( 2 years ago by albertpira)
Ky ka qen nga pozherani
ky esht tradhetare ... ( 2 years ago by Gjeloshi1987)
ky esht tradhetare .. ska bo gjo per shqiptaret... zoti ja mallkoft shpirtin.. le te digjet n'ferr me djallerat shki.
@kompetenti1 o ... ( 3 years ago by Kastrioti1443)
@kompetenti1 o kopetenti enveri ishe moterqiri me i madh qe ka pas toka shqiptare, prej atij shqiperia vazhdon te jete edhe sot mbrapa te tjereve si shtet, enveri nuk e la Shqiperine te behej republika e shtate se humbte pushtetin jo se ishte patriot, ai ka vrare me shume shqiptare se te gjithe
vdekje shpijunave ( 3 years ago by Assange Croquet)
vdekje shpijunave
A po ky asht Sinan ... ( 2 years ago by ShipnijaEtnike)
A po ky asht Sinan Hasanoviqi, k
ët njeri nuk asht dasht meu varros në Kosovë kaqendasht të varrpset në Beograd.
po shihet puna e ... ( 3 years ago by arian ostergllava)
po shihet puna e enverit popullin e vet e ka myt e ka izolu veq me nejt vet ne pushtet
+ KOSOVO IS SERBIA ... ( 1 year ago by Dani Dani)
+ KOSOVO IS SERBIA +
@Shqiperiaimee ... ( 3 years ago by Frank Miller)
@Shqiperiaimee faleminderit per sqarimin qe e shkruat me lart.
Ku eshte varros ai ... ( 1 year ago by NeKosovo)
Ku eshte varros ai qen tradhtari tia pshurri vorrin sa here te kaloi aty pari ? Ia pshursha amanetin ati srbofili si dhe srbofilave te koherave me te reja qe ia kan lejuar varrimin ne Kosoven tone qe ai ia shiti shkjaut !!!
@ALBsponsor99 Lufta ... ( 3 years ago by Kastrioti1443)
@ALBsponsor99 Lufta e vlores ka qene madheshtore dhe e paharrueshme sepse Shqiperia ishte e shkaterruar nga lufta e pare boterore dhe shume trima ishin tretur nga lufte me serbet, greko-zeaket, turko-jevgjit dhe malazezet dhe prape hengren barut dhe e cliruan Vloren nga ata pushta italiane qe edhe sot e meritojne plumbin ballit.Kjo me bistakun e rrushit eshte shume prekese dhe me vjen keq per gjithe ata trima, kontributi i tyr eshte i pashlyeshem, nuk di c;te them. Gjyshen tjeter e kam nga Vlora
Ja qift qeni nenen ... ( 2 years ago by NeKosovo)
Ja qift qeni nenen per se dekni ati qe as emrin spo munedem te ja permendi dhe keti mikut te tij qe po e mbron.U kallt ne gjehnem ai berllog i popullit shqiptar. Ia pshurrshin shkiet vorrin atje ku e ka.

Einen Freund auf dieses Video hinweisen:
Direkter Aufruf: 

Code für Links: